logo         

For English please click here.

http://www.tommi-fly.com

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


» Velkoobchodní prodej
Velkoobchodní prodej
  • Naše firma je výrobcem vázacích materiálů, které jsou baleny v originálních přebalech pod značkou Tommi-fly. Zabýváme se výrobou vázacích, tělíčkových a dubbovacích nití, výrobou syntetických a přírodních materiálů jako je peří, dubbingy apod. Dále se zabýváme vývojem nových materiálů nebo inovací již používaných materiálů, které opatřujeme např. plovoucí úpravou.  

 

  • Dále disponujeme doplňkovým sortimentem, ve kterém naleznete wolframové a kovové hlavičky, muškařské navijáky a jiné doplňky (vše, co je nabízeno pod značkou Tommi-fly.)

 

  • Svým zákazníkům garantujeme vysokou kvalitu zboží, kterou zejména ocení konečný zákazník. Samozřejmostí je také flexibilita dodávek materiálu, protože většinou máme materiál na skladě, tudíž jsme schopni zákazníka ihned uspokojit. V případě nedostatku nějakého materiálu ihned zákazníka telefonicky, nebo e-mailem informujeme, dokdy budeme schopni zakázku splnit.

 

  • Co se kvality týče, naše firma disponuje nejmodernější barevnou v Evropě. Co se týče samotného procesu barvení: Materiál barvíme v tlakových barvících aparátech, do kterých se barva automaticky dávkuje ze stanice rozpuštěného naváženého barviva. Naše barevna byla již několikrát certifikována, co se týče kvality, ochrany živ. Prostředí apod. Materiál je zdravotně nezávadný a navíc je v něm barva velmi dobře fixována, což znamená, že se barva nevytrácí v kontaktu s vodou nebo kůží.   

 

  • V případě, že Vás naše materiály zaujali, ale rádi by jste  materiály prodávali pod svoji značkou, jsme schopni materiál nabalit jen do sáčků a poslat bez obalu. Ovšem podmínkou je, že bude na Vašem obalu uveden výrobce byť jen minimálním písmem.

 

  • V případě zájmu o velkoobchodní ceník nás neváhejte kontaktovat pošlete nám Vaše IČO nebo odkaz na vaše www stránky a my vám obratem zašleme velkoobchodní ceník.

 

 

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Váš Tommi-fly